ARABİRİMLER İçerikleri

Cihazınızda WAN arabiriminizi kolaylıkla yapılandırabilirsiniz. XLog Firewall, WAN yapılandırma türü olarak DHCP, Statik IP ve PPPOE yi desteklemektedir. İhtiyaç ve istek durumunda 1 tane LAN birimi kalmak şartıyla diğer LAN birimlerini WAN olarak yapılandırabilirsiniz. Cihaz üzerindeki portları kullanarak toplam 5 Adet modemi ekleyip Load Balance olarak yapılandırabilirsiniz. Gerektiğinde akıllı switch ile modem sayılarını arttırabilirsiniz.
Uzak nokta ve şubelerinizdeki tüm internet kullanımını Xlog mini Layer 2 Tünelin full tunnel özelliği ile merkeziniz üzerinden çıkarabilirsiniz. Bu sayede uç noktalarınızda 5651 KVKK kapsamında tutarlı log kayıtları elde edebilir ve firewall kuralları, policy routing web filtreleme, hotspot bölgeleri vb. tanımlayabilirsiniz . Transparent/split özelliği ile sadece merkez üzerinde bulunan istediğiniz networklere erişebilir ve internet kullanımını uç noktanın kendi modeminden sağlayabilirsiniz.
Servis sağlayıcı tarafından verilen Router kullanılmadan sadece GPON ONU/ONT kullanarak da Firewall' a internet verilebilir..