Xlog Radius Mac Filtreleme
RADİUS MAC FİLTRELEME
XLOG Firewall'ın yeni geliştirilmiş olan Radius Mac Filtreleme özelliği ile hem Layer2 hemde Layer3 ağlarda yönetilebilir switchler sayesinde oluşturulan entegrasyon ile client cihazların son noktada ağa dahil olmadan engellenmesini veya filtrelenmesini sağlayabilirsiniz.
#radiusmacfiltreleme #8021x #switchmacfilter #8021xmacfilter #milliteknolojihamlesi #xlogradius
Xlog Siber Savunma
SİBER SAVUNMA
Maryland Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği araştırmaya göre kullanıcı adları ve güvensiz parolalar hackerlerin kullanıcıları kolayca avlamasına olanak sağlıyor. Araştırmaya göre her 39 saniyede bir hacker saldırısı gerçekleşiyor. Siber saldırıların yüzde 43'ü KOBİ’leri hedef alıyor. KOBİ’ler müşteri verilerini işlediğinden ve bu verileri daha büyük işletmeler kadar güvenli tutacak kaynaklara sahip olmadığından genellikle siber suçlular için hedeftir. 2019 yılında KOBİ’lerin yüzde 64'ü web tabanlı saldırılara maruz kalırken, yüzde 62'si kimlik avı ve sosyal mühendislik saldırıları da yaşadı. Bu saldıralara maruz kalmamak adına Xlog Firewall ile işletmenizi ve kurumunuzu siber saldırılara karşı koruyabilirsiniz .
#tekcihaztamcozum #yerlisibersavunma #sibersavunma #yerlivemilliüretim #milliteknolojihamlesi #xlogsibersavunma
Xlog Uygulama Filtreleme
UYGULAMA FİLTRELEME
XLOG Firewall'ın Uygulama Filtreleme özelliği ile ağınızdaki cihazların, istemediğiniz uygulama kaynaklarına erişimini engelleyebilir veya izin verebilirsiniz.
#uygulamaengelleme #facebookengelleme #instagramengelleme #youtubeengelleme #firewalluygulamaengelleme #xloguygulamaengelleme
Xlog Web Filtreleme
WEB FİLTRELEME
XLOG Firewall'ın Web filtreleme özelliği ile halihazırda cihaz üzerinde bulunan kara listeleri kullanarak kullanıcılarınızın giriş yapmasını istemediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz.
#webfiltreleme #websiteengelleme #biryazilimülkesi #sitebloklama #güncelkaraliste #xlogwebfiltreleme
Xlog 5651 Loglama
5651 LOGLAMA
Her işletmenin 5651 sayılı kanun uyarınca internet kayıtlarını tutma zorunluluğu bulunmaktadır. 23 Mayıs 2007 tarihinde çıkartılan bu yasanın kurallarına uyarak XLOG Firewall, güvenilir bir şekilde TÜBİTAK zaman damgası ile imzalayarak, log kayıtlarını tutmaktadır.
#5651loglama #5651yasayauygunloglama #tubitaklogimzalama #detaylıloganaliz #5651yasa #xlog5651loglama
Xlog Hat Birleştirme
HAT BİRLEŞTİR
XLOG Firewall, Load Balance özelliği ile, maksimum beş adet modemi cihaz üzerinde birleştirerek internet hızını arttırmakta ve tek internet hattı gibi çalışmasını sağlamaktadır. Herhangi bir hatta internet gitmesi durumunda diğer çalışan hatlar üzerinden internet sağlanmaya devam etmektedir.
#hatbirleştirme #5modembirleştirme #hızbirleştirme #hatyedekleme #superhızlıinternet #xloghatbirleştirme
Xlog Syslog
SYSLOG
XLOG Firewall, SYSLOG özelliği ile Farklı marka firewall cihazlarının internet loglarını 5651 sayılı kanuna uygun olarak kaydeder, aynı zamanda bu logları kullanıcı ayrıntılı bir şekilde raporlayabilir.
#syslog #syslogloaglama #sysloglogarama #hatyedekleme #firewallloglama #xlogsyslog
Xlog Firewall
GÜVENLİK DUVARI
Firewall; Ağınıza yönelik saldırıları cihazlarınıza ulaşmadan önce engelleyen kolay yönetilebilir bir güvenlik duvarıdır. XLOG Firewall ile Port taramaları, SYN saldırıları, DDoS saldırılarını ve daha fazlasını otomatik olarak önleyin.
#güvenlikduvarı #firewall #güvenliinternet #ağgüvenliği #yeninesilfirewall #xlogfirewall
Xlog Ips Ids
IPS/IDS
XLOG Firewall, IPS/IDS özelliği ile Ağlarınıza yapılan saldırı girişimlerini ve zararlı bağlantıları anında tespit ederek engeller. Her paketin içeriğini IPD/IDS ile kötü amaçlı içerik açısından inceler. Olası tehditleri durdurur ve tekrar saldırı gelmesi ihtimaline karşı süreli olarak karantinaya alır.
#ips #ids #zararlıyazılımengelleme #ağgüvenliği #saldırıengelleme #xlogipsids
Xlog Vpn / Ssl Vpn
VPN/SSL VPN
XLOG Firewall'ın VPN/SSL VPN özelliği ile Uzaktaki şubeleriniz için VPN ile ağlarınızı birleştirebilirsiniz. Ağlarınız arasındaki fiziksel uzaklığı ortadan kaldırabilirsiniz. SSL VPN yazılımsal çözümümüz ile bilgisayarınızdan ağınıza şifreli olarak anında dahil olabilirsiniz.
#vpn #ssl vpn #şubebirleştirme #xlogvpn #ağgüvenliği #xlogsslvpb
Xlog Hotspot
HOTSPOT
XLOG Firewall' ın HOTSPOT özelliği ile ağınızdaki kullanıcıların TC Kimlik/SMS/LDAP/OTEL/Active Directory/3.Parti Yazılımlar ile doğrulamasını yaparak internete giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki kullanıcıların 5651 sayılı kanun kapsamına uygun bir şekilde log kayıtlarını almış olursunuz.
#hotspot #kullanıcıdoğrulama #smsilegiriş #tckimlikilegiriş #otelentegrasyonu #xloghotspot
Xlog Https
HTTP/S DNS
XXLOG Firewall'ın HTTP/S DNS özelliği ile kullanıcıların erişmesini istemediğiniz HTTP/S DNS trafiklerini istediğiniz şekilde hazır karalisteler ve sizin oluşturduğunuz listeler aracılığıyla engelleyebilirsiniz.
#httpengelleme #httpsengelleme #dnsengelleme #proxyolmadanhttpsengelleme #xlogdns #xloghttps